toppbilde 2.png

Kultur i Sørreisa helga 4.-6.november

Nærbilde av tangenter på piano
Både Sørreisa mannskor og Sørreisa skolekorps inviterer til konserter til helga.

Vi synger deg vakre sanger

SØRREISA MANNSKOR arrangerer konserten "Vi synger deg vakre sanger" i Sørreisa kirke, Tømmervik, fredag 4. november kl. 1900.

Medvirkende på konserten er KOR FLOTT fra Stonglandseidet. Videre spiller Eirik Fjelde fra Tromsø piano, Stian Bjørklund er med på fløyte, og så har Lisa Wessel Eriksen og Frode Larsen enda en gang takket ja til å være med, både som solister med korene og med egne sanger. Jan Olav Vaeng har lyden , og Åge Larsen setter lyset.

På konserten får vi høre sanger av bl.a Arvid Hansen, Vamp, Frode Alnæs, Coldplay,Rolf Løvland , Benny Anderssom og mange flere. I tillegg blir det allsang.

Ta gjerne kontakt med en av sangerne i Sørreisa mannskor hvis du vil forhåndsbestille billetter.


Lørdag 5. november er det tilsvarende konsert, men med litt forandret program i meget ærverdige Stonglandet kirke , og denne konserten starter kl. 1700. Samme aktører, samme lydmann, samme lysmann , men med lokale solister fra KOR FLOTT.

 

* Misjonsmessa
* Elevkonsert Sørreisa Kulturskole
* Svømmestevne
* Ordførerens konsertjulegave
 

Øvingshelg og konsert

SØRREISA SKOLEKORPS har øvingshelg lørdag 5.11 og søndag 6.11, og øvingshelga avsluttes med KONSERT, søndag 6.november kl. 14.00 på musikkrommet på Sentralskolen. Alle er hjertlig velkommen! Den er til og med gratis - med servering !

 Vi nevner til slutt noe av det som kommer av kulturarrangement i tida framover :

Share on Facebook Tips en venn Tips en venn Skriv ut